פרונסיס: הבחירה המעשית

קורס QA

המרצים שילמדו אותך הם הטובים ביותר בתחומם. הם גם ידאגו, שתהיה הכי טוב בתחומך. מזמינים אותך לקחת חלק בעידן החדש של שיטת הלימודים וסוגי המקצועות החדשניים במכללת פרונסיס

תהליך בדיקת תוכנה מתבצע לכל אורך תכנון המוצר – מהאיפון ועד היציאה שלו לאוויר העולם. בעולם ההייטק של ימינו, בודק  תוכנה (QA) הוא חלק בלתי נפרד מתהליך פיתוח מוצרים וניהול פרויקטים. כל חברה טכנולוגית מעסיקה בודקים רבים מתוך הבנה שבדיקות יסודיות ואפקטיביות, יחסכו שעות רבות של בעיות בעתיד.

quality-assurance.png

קורס QA

הפוך לבודק תוכנה מקצועי. גלה באגים ובעיות, בצע בדיקות במובייל, נתח בסיסי נתונים מורכבים, ולמד איך תהפוך כל תהליך לאוטומטי.

מדוע ללמוד אצלנו?

1

ייעוץ והכוונה חינם

2

תכנון מסלול קריירה אישי

3

השמה איכותית

מביאים אותך עד פתח מקום העבודה

בסוף מה הכי חשוב? שתמצא עבודה כמובן! מבטיחים, נעזור לך למצוא אותה. 

לצוות המכללה יש ניסיון בתחום ההשמה.
אנחנו מתחייבים להשקיע את כל המאמצים, הכלים, והיכולות שלנו,
בשביל שתקבל את העבודה שמגיעה לך

מה צריך בשביל להתקבל ללימודי QA ?

שאלות ותשובות

המטרה שלנו היא שמהרגע שתסיים את קורס QA, תשתלב בעבודה, בהייטק. מהסיבה הזו, אנחנו מקפידים שתלמד את כל רזי המקצוע בקורס סייבר אחד: החל בהתמקצעות בבדיקות במכשירים ניידים ומחשבים, הבנה לעומק של עולם איכות התוכנה, ועד שימוש באוטומציות מתקדמות.

אם אין לך ידע קודם, ועולם התוכנה קוסם לך. מרגש אותך. מדבר אליך. ואתה מאמין בליצור את המוצר הטוב ביותר, וגם רוצה להיות זה שיהפוך אותו להיות הטוב ביותר. ואם אתה רוצה להרוויח משכורת טובה, דרך למידת מקצוע שהשוק צמא אליו – לימודי QA מחכים רק לך – בוא ללמוד אצלנו את מקצוע בדיקת התוכנה (QA).

לימודי QA בשיטת לימודים חדשנית – לא רק תאוריה. תקבל כלים פרקטיים, שתיישם אותם יום יום בעבודה השוטפת שלך.

קורס QA עם סגל המנחים והמרצים הטוב ביותר בישראל. אנשים שמגיעים מעולמות ההייטק ומכירים טוב מכולם את מה שקורה בתעשייה.
מכינים אותך למבחן ההסמכה ISTQB – בחינה שכל חברה רצינית תבקש ממך לעבור.

מתחייבים להשקיע את מירב המאמצים והכלים שברשותנו, בשביל לעזור לך בהשמה למקומות העבודה הטובים ביותר בישראל.

הדבר החשוב ביותר עבורנו הוא אתה. אנחנו רוצים שתלמד ותבין כל נושא ונושא, ושתדע ליישם את הכלים שתקבל. שתהיה לך את האפשרות לשאול כל שאלה שתרצה, ולקבל הסבר וליווי מעמיק עד לקבלת הבנה עמוקה.

קורס QA, יעניק לך כלים פרקטיים שישמשו אותך, תכלס, בעבודה. במהלך הלימודים תצבור ניסיון אמתי דרך עבודות, מטלות ופרויקטים מאתגרים. אנחנו מאמינים שהכלי החשוב ביותר שמסיימים ללמוד הוא תיק העבודות. לכן, אצלנו, בין מגוון הכלים הרחב שתקבל, תצא עם תיק עבודות שיוכיח את מומחיותך בבדיקת תוכנה.