פרונסיס: הבחירה המעשית

קורס רשתות חברתיות

המרצים שילמדו אותך הם הטובים ביותר בתחומם וידאגו, שתהיה הכי טוב בתחומך. מזמינים אותך לקחת חלק בעידן החדש של שיטת הלימודים וסוגי המקצועות החדשניים במכללת פרונסיס.

מה משותף למדינות, ערים, חברות, ארגונים, עמותות ועסקים קטנים? כולם, נמצאים ברשתות החברתיות.

תוסיפו לזה, מיליארדי כניסות של משתמשים, בכל יום, בכל רחבי העולם – לפייסבוק, לאינסטגרם, לטיק טוק, לפינטרסט, לטוויטר, לקאוורה ולמדיום.

מה קיבלתם? שוק עם ביקוש עצום לעבודה.

יש לנו בקורס שלוש מטרות מרכזיות

social-media.png

ללמד אתכם מא' ועד ת' כל מה שאתם צריכים לדעת על רשתות חברתיות

קורס רשתות חברתיות אשר יעניק לכם הכרות מעמיקה עם כל אחת מהרשתות, הבנה של הצד הטכני בפרסום בתשלום, המאפיינים הסוציולוגיים של קהילות, כלים לחשיבה יצירתית, ופיתוח אסטרטגיות תוכן מתאימות.

value.png

לעזור לכם לבנות תיק עבודות

משרדי פרסום וסוכנויות דיגיטל מחפשים באופן קבוע משרות " גו'וניר ". כלומר, חבר'ה חדשים בתחום הרשתות החברתיות שעברו הסמכה מתאימה, ומוכנים לצעוד את הצעדים הראשונים שלהם בעולם השיווק. כדי לשפר את הסיכויים שלכם להתקבל למשרדי פרסום מובילים, תבנו במהלך קורס סושיאל, תיק עבודות ענק שיוכיח את המומחיות והמקצועיות שלכם בתחום במקביל לליווי צמוד של המרצים.

studying.png

לאפשר לכם ללמוד ולהשתפר כל הזמן

עולם הפרסום באינטרנט הוא עולם דינמי שמשתנה בקצב מסחרר. למשך שנים פייסבוק הייתה הרשת החברתיות המובילה, ובשנתיים האחרונות זו הייתה אינסטגרם שכבשה את העולם. והיום? זו מערכת חדשה ולא מוכרת - טיק טוק. מהסיבה הזו, ברור לנו לגמרי שאתם צריכים כלים ללמוד בעצמכם. המטרה היא שגם שתסיימו את הלימודים, ורשת חדשה תצוץ בעולם, תדעו בעצמכם איך ללמוד ולהבין אותה.

למי קורס רשתות חברתיות מתאים?

קורס רשתות חברתיות מתאים לכולם: אם אתם חיילים משוחררים, סטודנטים שלא מרוצים מהתואר שלכם, בדיוק החלטתם על הסבת המקצוע שלכם, או בעלי עסקים שרוצים לדעת איך הרשתות עובדות.

במידה ותחום השיווק מרגש אתכם, ואתם רוצים לבנות קריירה בתחום הפרסום באינטרנט ואם אתם מעוניינים להרוויח כסף מעולה מהשלב הראשון, ולעבוד במשרדי פרסום, סוכנויות דיגיטל ואפילו כעצמאים…

קורס רשתות חברתיות הוא בדיוק עבורכם!

איפה תוכלו לעבוד אחרי זה?

בסיום לימודי רשתות חברתיות אצלנו בפרונסיס, יפתחו בפניכם דלתות רבות: עבודה במשרדי הפרסום המובילים בישראל, סוכנויות דיגיטל, חברות עם חטיבת שיווק פנימית, וכמובן עבודה כעצמאים. 

מנהלי רשתות חברתיות רבים, אחרי שהם צוברים ניסיון, בוחרים בדרך עצמאית. הם בונים לעצמם בסיס לקוחות חזק, ומנהלים את המדיה של מותגים, עסקים וחברות – בעצמם.

לא משנה באיזה מסלול תבחרו, העולם זקוק למנהלי רשתות חברתיות. והרבה מהם!

מדוע ללמוד אצלנו?

1

ייעוץ והכוונה חינם

2

תכנון מסלול קריירה אישי

3

השמה איכותית

איך נעזור לכם למצוא עבודה טובה?

אנו מכללה טכנולוגית עם צוות המכללה מצוין בעל ניסיון  בתחום ההשמה. אנחנו מתחייבים להשקיע את כל המאמצים, הכלים, והיכולות שלנו בשביל שתקבלו את העבודה שמתאימה לכם.

קורס רשתות חברתיות תנאי קבלה

בשלב הראשון, תעברו ראיון אישי עם היועצים הנהדרים שלנו. אחריו תוכיחו לנו שיש לכם שליטה והבנה בסיסית במחשב ובאינטרנט. זה בכלל לא מסובך, מבטיחים.